Caravaning,  Zapowiedzi

Pierwszy weekend czerwca tylko w Bałtowie na XII Pikniku Rodzinnym CamperTeam

O Bałtowskim Kompleksie Turystyczny czyli JuraParku w Bałtowie słyszał chyba każdy kto posiada dzieci. To właśnie tu CamperTeam Świętokrzyski po raz kolejny a dokładnie XII organizuje Piknik Rodzinny CamperTeam, wydarzenie pełne atrakcji zarówno dla dzieciaków jak i dorosłych. W tym roku odbędzie się w dniach 2 – 4 czerwca 2023.

Więcej szczegółów znajdziecie tutaj.

W tegorocznym programie przewidziana jest gra terenowa dla dzieci, kino plenerowe, oraz zabawy z grupą Active ICAMP. Nie zabraknie degustacji kuchni caravaningowej oraz win z Winnicy Sandomierskiej. Odbędzie się także pokaz laserów i fireshow. Będą także atrakcje dla duszy jak karaoke, występ Saxy Family czy prelekcja Przemysława Gołembowskiego i próba połączenia się z najdalszym zakątkiem Świata. Chętni będą mogli zwiedzić Browar Bałtów, udać się na wycieczkę do Żywego Muzeum Porcelany w Ćmielowie czy odbyć wycieczkę do Neolitowej Kopalni Krzemienia w Krzemionkach Opatowskich.

My byliśmy rok temu i bawiliśmy się przednie (były to nasze początki w „zlotowaniu”) i w tym roku nie może nas zabraknąć. Parę ujęć z zeszłego roku możecie zobaczyć tutaj: Rodzinnie w Bałtowie czyli X Piknik Rodzinny CamperTeam

 

 

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.