Warsaw Caravaning Festival
Caravaning,  Zapowiedzi

Warsaw Caravaning Festival 2023 – 13 – 14 maja

13 i 14 maja na terenie Toru Wyścigów Konnych Służewiec odbędzie się caravaningowa impreza, dedykowana wszystkim, którzy przepadli w caravaningu albo czują do niego mięte (a jeszcze o tym nie wiedzą). Warsaw Caravaning Festival 2023 to już druga edycja owej imprezy organizowanej przez Grupę MTP oraz Polską Grupę Caravaningową. Głównymi partnerami są Polski Związek Motorowy, Camprest.com oraz Polski Caravaning. Patronatem nad wydarzeniem objął Caravanas Salon Poland.

Link do wydarzenia

Warsaw Caravaning Festival to cykliczna impreza caravaningowa dedykowany wszystkim tym, którzy uwielbiają podróże, pasjonują się kamperami i przyczepami kempingowymi oraz dla tych, którzy chcieliby poznać bliżej caravaning.

Teren imprezy zostanie podzielony na kilka stref tematycznych:

Strefę Expo, w której to wystawcy zaprezentują najnowsze kampery i przyczepy kempingowe a także sprzęt i akcesoria związane z caravaningiem i turystyką. Trzeba przyznać, że lista wystawców jest dość bogata, bo jest ich ponad 40.  Możecie ich zobaczyć tutaj.

Strefę Retro przygotowywane z Grupą CamperMajstry to miejsce gdzie poznać będzie można pasjonatów caravaningu i ich klasyki. To w niej będziecie mogli nas spotkać.

Strefę VanLife zapełnią podróżnicy i vanliferowcy. Będzie można się z nimi spotkać, porozmawiać a także obejrzeć ich pojazdy. Swoje prelekcje zapowiedzieli Wyprowomaniak, SIEMOVIEtrip, White Wolf – Marek Suslik, MKMhobby oraz Przemysła Gołembowski.   Pojawią się również The Big Five Family, Tripciak Crew, Terasfera, Majowanie, Nordside.blog.

Razem z Warsaw Caravaning Festival odbywać się będzie Zlot Caravaningowy, który rozpoczyna się już 12 maja od 15:00. Koszt parceli zaczyna się od 220 zł a teraz zlotu wyłączony jest dla zwiedzających. Dla uczestników zlotu i wystawców przewidziano Biesiadę. Więcej informacji o zlocie znajdziecie tutaj.

Wszyscy zlotowicze a także uczestnicy festivalu, którzy kupili bilety będą mogli oglądać wyścigi konne, które odbywać się będą w sobotę i niedzielę od 13:30 do 19:00.

Bilety na to wydarzenie kosztują 25 zł (normalny), 20 zł (ulgowy) a dzieci do lat 7 wchodzą za darmo. Bilety można kupić tutaj

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.